نام‌کاربری:  
رمزعبور:     

بزودی
    انتخاب بهترین کاربر ماه
    چه کسی بهترین کاربر ماه است؟
By : MyBBSkin.CoM

ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

رتبه موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انیمیشنFrozen(نقد و بررسی)
Blood Princess

وضعيت : آفلاین
پست‌ها:28
اعتبار: 0
تشکر ها: 19
91 تشکر شده در 29 ارسال

سکه: 726.96Ω

ارسال: #1
انیمیشنFrozen(نقد و بررسی)
]
[عکس: 03afab540028.jpg]

نام:سرمازده(منجمدم بهش میگن)Frozen

سال تولید:2013
سرمازده نام انیمیشنی است که توسط کمپانی والت دیزنی در سال ۲۰۱۳ ساخته شده است و توانسته است که در گیشه بسیار موفق باشد و محبوبیت فراوانی را بدست بیاورد . این انیمیشن زیبا بر اساس کتاب ملکه برف ” نوشته شده توسط هانس بریف ” ساخته شده است هم چنین این انیمشن ۵۳ انیمیشن کلاسیک والت دیزنی می باشد . داستان این کارتن در مورد گروهی از کوهنوردان است که قصد عزیمت به قله اورست را دارند و می خواهند تا با صعود خود نام خود را در تاریخ جاودانه کنند . اما اتفاقی ناگوار در مسیر رفت آنها باعث می شود که یکی از اعضای گروه ناپدید شود , …

خلاصه:
این انیمیشن داستان یک شاهزاده خانم بی باک را بیان می کند که به یک سفر سخت می رود تا به همراه حیوان وفادار خود که یک گوزن است و یک آدم برفی ناامید، برای نجات خواهر خود که در پادشاهی درون زمستان گیر افتاده است، می رود.

با سلام و درود خدمت انیمشن بین های گــــــرامیHammer

مطمئنا اکثرا این انیمشن زیبا رو مشاهده کردید..

خوب حالا که مشاهده کردید..بیاید اینجا و نظر خودتون را در مورد آن بگویید(اوهو..چه کتابی حرف زدمتعجب)

سوال نمی پرسم چون به نظرم با سوال کردن نقد و بررسی رو محدود میکنم..

در مورد همه چیزه این انیمه حرف بزنید..کیفیتش..موضوعش..و کلا همه چیزش..

میخوایم بحث کنیم..خجالت

اسپم،تک خطی ممنوع.(گفته باشم من به شدت سخت گیرم)

با تشکر

Liz
امضای LizBeth:

ای دل من،گرچه-در این روزگار-

جامه رنگین نمی پوشی به کام،

باده رنگین نمی بینی به جام،

نقل و سبزه در میان سفره نیست،

جامت-از آن که می باید-تهی است،

ای دریغ از تو اگر چون گل نرقصی با نسیم!

ای دریغ از من اگر مستم نسازد آفتاب!

ای دریغ از ما اگر کامی نگیریم ازبهار.

گر نکوبی شیشه غم را به سنگ؛

هفت رنگش می شود هـفـتـاد رنـگ!
02-07-2014 01:08 AM
بازدید از وبسایت این کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: بوفچه , ساحره
Lilieth, Queen Of The Hell
*

پست‌ها:20
تشکر ها: 2
46 تشکر شده در 20 ارسال

سکه: 781.72Ω

ارسال: #2
RE: انیمیشنFrozen(نقد و بررسی)
خب من بار اول که این انیمیشن رو دیدم از اونجاییش بود که آنا تازه از آرندل زده بیرون که بره دنبال السا! و نفهمیدم اسمش چیه..بعد که الاف رو نشون داد فهمیدم..عالیه...

اول اینکه انیمیشن شروع خوبی داره...خیلی خوب و یه چیز متفاوته...خیلی قشنگه...خصوصا اون قسمتش که یخ شکنا آهنگ میخونن...کلا روال داستان خیلی خوبه تا وقتی که کریستوفر میاد وسط.

از اونجا به بعد داستان دست کمی از گیسو کمند نداره..یعنی انگار همونه. نوع رفتار و کریستوفر و انا دقیقا مثل راپونزل و یوجینه ( که البته توی اوایل انیمیشن هم توی یه صحنه ی خیلی زودگذر نشونشون میده!) و این به نظرم نقطه ضعف انیمیشن بودبرای کسی که هم گیسو کمند رو دیده و هم frozen

کلا روال انیمیشن خوبه..میدونم که دیزنی خوراکش اینه که توی همه ی انیمشناش موزیک بذاره...با صدای خود شخصیت ها..و اینکه موزیکاش عالی بود خصوصا Let it go البته نه ورژن دمی لواتو! چیزی که خیلی خوب پیش رفت حضور همزمان هانس و کریستوفر بود. که خیلی کنجکاو میکرد خواننده رو که اخرش هانس میمونه یا کریس .چون تقریبا تا آخرای داستان مشخصی نشد که هانس ادم بدی هستش. و این یه نقطه ی قوت واسه تحریک کنجکاوی مخاطب و نشوندن تا آخر اینیمشن بود.

یه چیز خیلی خوب دیگه ی انیمیشن این بود که اخرش مثل زیبای خفته یا سفید برفی و اینا طلسم عاشقانه ی زمانتیک نبود . و اون چیزی که باعث درست شدن همه ی ماجرها بود عشق بود..حتی عشقی که بین دوتا خواهر هست و من فکر میکنم که این با همه ی انیمیشنای دیگه ی دیزنی فرق داشت...

در کل از نظر من فوق العاده بود نیشخند
پ.ن : آیا این نقد بود؟؟؟!!! (آخه تا حالا نقدر نکردم!)
امضای Unname95:

All I Want To Do
Is Be More Like Me
And Be Less Like You
(آخرین ویرایش در 07-07-2014 12:20 AM توسط Unname95.)
07-07-2014 12:20 AM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: بوفچه
کارآموز جدای
*

پست‌ها:16
تشکر ها: 15
50 تشکر شده در 16 ارسال

سکه: 429.90Ω

ارسال: #3
RE: انیمیشنFrozen(نقد و بررسی)
و انیمیشن موزیکال frozen:
گرافیک طبق معمول عالیه. دیزنی هیچ وقت تو گرافیک بد کار نکرده. یکی از مهم ترین نقطه قوت های انیمیشن های دیزنی، گرافیکشون و هیچ وقت نمیشه نمره ی کامل نگیرن. پس برای گرافیک از 5، نمره ی کامل رو می گیره.

ولی … شخصیت ها یه جورایی تکرارین. آنا مثل راپونزل و مریدا … یه شاهزاده خانم سرکش. گوزن کریستف، سوون، مثل اسب راپونزل، مکس. از 5 به شخصیت سازی و اینا (به غیر از یه مورد خاص که نمره ی جدا براش درنظر گرفته شده!) به دلیل ضعف 2 میدم.

در مورد داستان نظرم مثبت تره چون ایده از ایده های کلیشه ای سرنوشت و عشق و عاشقی بیرون کشیده میشه میره به طرف روابط خواهری و احساسات و رفتار آدمای تنها و ایزوله.
چیزی که برام جالب بود آخر داستان بود. این که تصور همه تو یه لحظه به هم می ریزه که an act of true love لزوما بوسه ی جنس مخالف نیست، کشش زیادی ایجاد کرد. که این البته می تونه یه پیام باشه برای ضعیف کردن جبهه ای که اکثر مردم دنیا نسبت به هم جنس گرایی گرفتن. (یعنی این انیمیشن متمایز شده به خاطر طرفداری از هم جنس گرایی!البته این تصور منه) از 5 به این یکی 4 میدم.

و می رسیم به موسیقی … از حق نگذریم این دفعه خیلی قوی تر از brave رو موسیقی کار شده و خیلی هم تاثیر گذارتره. مثلا همین ترک let it go خیلی صدا کرد. در کل از نظر موسیقی من از 5 به این انیمیشن 4‪/‬5 میدم

و و و … شخصیت مورد علاقه ی من کسی نیست جز … بله، اولاف. اصلا از نظر من این شخصیت یکی از بزرگترین نقاط قوت این انیمیشن بود. یه شخصیت جذاب، بامزه، مهربون … یه جور شخصیت بچگانه و صادق داره. مثلا وقتی به سیخ کشیده میشه و میخنده. وقتی در مورد تابستون حرف میزنه … به نظر من این شخصیت یکی از عوامل بزرگ موفقیت این انیمیشن بود. و نمره ی کامل، یعنی 5، رو میگیره!

درکل، این انیمیشن با 20‪/‬5 نمره از 25 (به نظر من) ارزش یه بار دیدن رو داره. حتی شده دوبار فقط برای اولاف :دی

با تشکر فراوان
امضای فنیکس.فلیم:

من مخلوق یک فرهنگ دیرینه ام ... نمی توانی مرا سرزنش کنی، فرهنگ را سرزنش کن!
07-07-2014 01:19 AM
بازدید از وبسایت این کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: Unname95 , بوفچه , the ship
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

تــرجمـه شده توسط: Www.My-BB.Ir و iora.ir
قدرت گرفته از: MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Theme Design by امید کریم زاده

وب سایت طرفداران فانتزی ایران ، یکی از اولین سایت های ایرانی با موضوع ادبیات و ژانر فانتزی است که با هدف آشنایی نوجوانان و جوانان ایرانی با این گونه ادبی که در ایران به تازگی گسترش پیدا کرده است. این سایت در تاریخ بیست و نهم مرداد ماه سال 1388 شمسی برای بار دوم سیستم مدیریت محتوای خود را تغییر داد و بازگشایی شد و تمامی مطالب و آرشیو های سایت متعلق به بعد از تاریخ مذکور می باشد. این سایت از سال 1392 در آدر س http://fwi.ir/forum به فعالیت خود ادامه می دهد.