نام‌کاربری:  
رمزعبور:     

بزودی
    انتخاب بهترین کاربر ماه
    چه کسی بهترین کاربر ماه است؟
By : MyBBSkin.CoM

ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سانی ساید
جغد

وضعيت : آفلاین
پست‌ها:385
اعتبار: 14
تشکر ها: 4427
788 تشکر شده در 327 ارسال

سکه: 10,629.28Ω

ارسال: #1
سانی ساید
سانی ساید بخشی از سرزمین عظیم فانتزیلند است، بخش متفاوت و نادرست آن. این بخش درست در قلب این سرزمین واقع شده و فضایش بسیار بیشتر از آنچه اشغال کرده است. حتی گفته می شود از سرزمینی که آن را احاطه کرده بزرگ تر است. در مرکز این ناحیه قلعه اف اف بنا شده، جایی که اداره گرانی مرموز، این سرزمین را با ژست رافت و عدالت اداره می کنند و در واقع با مشت آهنین بر آن حکم رانده و هر اعتراضی را سرکوب می کنند. در این سرزمین سوال از اداره گران به منزله مرگ است.
جمعیت قلعه اف اف چیزی در حدود 50 نفر است که سابقا بسیار بیشتر بوده اما بیشتر آنان به دلیل شرایط نامناسب و رشته ای از بلایای طبیعی که باعث شد اداره گران ساکنان قلعه را برای مدتی بیون کنند و قلعه را با جادوهای سیاهشان برای مدتی از صفحه گیتی محو نمایند و رفتار خشن اداره گران و عاملان آنها که در گذشته ناظر خوانده می شدند و اکنون به دو دسته مدیران انجمن و مدیران بخش تقسیم می شوند از این سرزمین رخت سفر برسته و دیگر بازنگشته اند و اثری از آنان در دست نیست و اداره گران در مورد آنان سکوت کرده اند. تک و توکی از ساکنان قلعه هم که آن قدر شجاع بوده اند تا در مورد آنان بپرسند بدون کوچکترین توضیحی ناپدید گشته اند. جمعی کمتر هم چند باری بازگشته اند اما سرانجام آنها هم ناپدید شده اند.
ساکنان کنونی این قلعه کسانی هستند که بعد از پدیدار شدن دوباره قلعه به دلایلی مجبور به بازگشت و سکونت در آن شده اند یا هنوز از اداره گران آبی برایشان گرم می شود و به این دلیل بازگشته اند یا اینکه آن قدر از آنها (به خصوص از اداره گر جدید، فینرود فیلاگوند) می ترسند که جرات گذراندن فکر فرار از سرشان را هم ندارند.
گردانندگان این قلعه همواره سعی در مرموز به نظر رسیدن دارند و تاکنون بسیار در این زمینه موفق بوده اند. هیچ کس نژاد یا سن یا جنسیت یا اسم واقعی آنها را نمی داند و شایعات بسیاری در مورد آنها وجود دارد. اما این مطلب در مورد آنها مسلم است که به دو گروه تقسیم می شوند. گروه قدرتمندتر و وحشتناک تر که هاله ای قرمز دارند و گروهی کم خطرتر با هاله صورتی. بعد از تغییرات هولناک و بلایای طبیعی به قرمزها عنوان مدیریت کل داده شده و به صورتی ها عنوان مدیر ارشد. هیچ کس به یاد نمی آورد آنها قبلا چه عنوانی داشتند یا شاید هیچ کس نمی خواهد این را به یاد بیاورد.
در اف اف همیشه هوای خود را داشته باشید یادتان باشد چه می گویید زیرا کسانی هستند که شما آنها را نمی بینید ولی یقینا وجود دارند. از آنها به بات ها و اسپایدرها و جستجوگران گوگل تعبیر می شود و هنوز هیچ کس حتی اداره گران هویت واقعی آنها را کشف نکرده اند.
در اف اف مکان های زیادی برای کسانی که به دنبال کتابی برای خواندن هستند، وجود دارد و به همت دسته ای از کاربران که هاله بنفش دارند و مترجمین نامیده می شوند و ریاست آنها با فیلاگوند مخوف است کتاب هایی کهن از نویسندگانی در کشورهایی دور که به زبانی غیرقابل فهم به نام اونگاسیلی نوشته شده به زبان ساکنان قلعه یعنی زبان فاسلی ترجمه می شود و به ساکنان عرضه می شود، البته اگر ساکنان به قدر کافی باهوش نباشند خود به این کتاب ها عرضه می شوند.
در ادامه داستان ها و ماجراهای این قلعه گذاشته خواهد شد. امید است که باعث لذت همگان شود.
(آخرین ویرایش در 10-02-2014 05:21 PM توسط بوفچه.)
10-02-2014 12:29 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: ارشک , بلادونا , PLUTO , Sarjokhe , Harry.Dresden , TooK , Ronadan , Anayda.HunTer , ادموند پونسی , ساسان الدوله , Klaus , «برانابوس» , لرد اسنو , diena0403 , هاریو مارالاهیس
صفحه 11 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)

*

پست‌ها:338
اعتبار: 6
تشکر ها: 495
881 تشکر شده در 341 ارسال

سکه: 546.37Ω

ارسال: #101
RE: سانی ساید
خوب ایاد من حس میکنم به شدت تحت تاثیر دارن شان و شخصیت کرنل فلک قرار گرفتی،من که جرئت نقد ملالغتی و جزئی ندارم ولی یه سری چیزا کلی میگم:
اون نور ها اون دنیای درخشان و تهی اون تیکه هایی که باید به هم بچسبن منو یاد کورنلیوس فلک میندازه:
نور ها همون موجودات کهنن هری که خودتی کرنله:دی
به هم چسبوندنشون یعنی ساختن پنجره و دیده شدن اون نوری که حرف میزد یعنی موجود کهن به شکلی درومده که بشه تصورش کرد،کلا خوشم اومد جالب بود رنگ پوست تغییر یافته و این حرفا خیلی جالب بود حتی منو یاد شبحواره ها هم مینداخت
آقا خلاصه بگم یکم بی پروا بود و تو دیالوگ های خشن و خاصت من گیر کردم،جالب نبود از نظر من همینچکش شیطانی
امضای «برانابوس»:

[عکس: happy%20sunset%20ready.jpg]

«خودت باش واقعی رد شو بشکون شاخ دیو
هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش»

چشم مشتی ، دیگه خودمم

[عکس: 5531506v8t9v3pk7m3dixvjiav.gif]
(آخرین ویرایش در 07-07-2014 06:09 PM توسط «برانابوس».)
07-07-2014 06:04 PM
بازدید از وبسایت این کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: ادموند پونسی , Harry.Dresden , لرد اسنو , بوفچه
Empror

پست‌ها:227
اعتبار: 4
تشکر ها: 401
773 تشکر شده در 230 ارسال

سکه: 4,196.35Ω

ارسال: #102
خوب در مورد نور و این چیز ها کلا یه چیز متفاوت می خواستم بشه ولی دیگه نشد دیگه ببخشید راست زیاد هم تو ذهنم نبود این ایده ی درن شان

و اون ایدهی چشم ها و اینها کلا طرف زال میشه ربطی به شبه واره ها نداره

بابت دیالوگ ها هم ببخشید مربوط به قلم خام و تازکار بودن بنده در نوشتنه به بزرگی خودت ببخش محسن جان چشمک
(آخرین ویرایش در 07-07-2014 08:30 PM توسط Harry.Dresden.)
07-07-2014 08:16 PM
 تشکر شده توسط: «برانابوس» , لرد اسنو , ادموند پونسی , بوفچه
جدای

پست‌ها:498
اعتبار: 13
تشکر ها: 504
1722 تشکر شده در 509 ارسال

سکه: 8,295.67Ω

ارسال: #103
خوب...

رول ایاد...

1- این حالت شناور هری خیلی جالب بود برای شروع...

کلا این حالت رو خوب توصیف میکنی...

2- اون داستانه رفیق اینجا سانی سایده یعنی شهری که هیچی نداره جز دو رول زن خوابیده ....

3- تو تنها فرد این جمعی که حالت حماسی رو در رولت رعایت نمیکنی و امروزی و حتی بانمک مینویسی..

م حتی ضرب المثل فارسی میاری تو رولت... :))))

اینم شاخصه ی رولهای توئه... و کلا با باقی رول ها نمیخونه ولی اشکال نداره :)))

خوب... اینکه خیلی زود خودت و از دست سنگ راحت کردی... یه خورده برنامه ی کل داستان رو تغییر خواهد داد...

الان باید برای سنگ یه سرنوشت جدید بسازیم...

طرح رنگدانه ها جالب و خلاقانه بود... خوشم اومد...

چیز متفاوت و جدیدی بود که اصلا انتظارش و نداشتم...

تشکر ازت....

به نظر من رول قابل قبولی بود... ( هرچند منم دیالوگ ها رو دوس نداشتم...)

حالا تا در ادامه چه شود...

مرسی بسیار...

ساری بابت تاخیرم....

پیروز باشی....
امضای بلادونا:

به سراغ من اگر می آیی ، تند و آهسته چه فرقی دارد ؟

“تو” به هر جور دلت خواست بیا !

مثل سهراب دگر,

جنس تنهایی من چینی نیست که ترک بردارد ؛

مثل آهن شده در تنهایی ،

چینی نازک تنهایی من ...

11-07-2014 12:25 PM
 تشکر شده توسط: Sarjokhe , بوفچه , ادموند پونسی
جدای

پست‌ها:498
اعتبار: 13
تشکر ها: 504
1722 تشکر شده در 509 ارسال

سکه: 8,295.67Ω

ارسال: #104
کسی برای ادامه نیست؟

کسی رزرو نمیکنه؟

یه ندایی بدید ملت... الو؟؟؟؟
امضای بلادونا:

به سراغ من اگر می آیی ، تند و آهسته چه فرقی دارد ؟

“تو” به هر جور دلت خواست بیا !

مثل سهراب دگر,

جنس تنهایی من چینی نیست که ترک بردارد ؛

مثل آهن شده در تنهایی ،

چینی نازک تنهایی من ...

16-07-2014 09:43 PM
 تشکر شده توسط: بوفچه , ادموند پونسی
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

تــرجمـه شده توسط: Www.My-BB.Ir و iora.ir
قدرت گرفته از: MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Theme Design by امید کریم زاده

وب سایت طرفداران فانتزی ایران ، یکی از اولین سایت های ایرانی با موضوع ادبیات و ژانر فانتزی است که با هدف آشنایی نوجوانان و جوانان ایرانی با این گونه ادبی که در ایران به تازگی گسترش پیدا کرده است. این سایت در تاریخ بیست و نهم مرداد ماه سال 1388 شمسی برای بار دوم سیستم مدیریت محتوای خود را تغییر داد و بازگشایی شد و تمامی مطالب و آرشیو های سایت متعلق به بعد از تاریخ مذکور می باشد. این سایت از سال 1392 در آدر س http://fwi.ir/forum به فعالیت خود ادامه می دهد.