نام‌کاربری:  
رمزعبور:     

بزودی
    انتخاب بهترین کاربر ماه
    چه کسی بهترین کاربر ماه است؟
By : MyBBSkin.CoM

ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
احساسات شما نسبت به شخصیت های آرتمیس فاول
Light Knight

وضعيت : آفلاین
پست‌ها:429
اعتبار: 13
تشکر ها: 2156
1118 تشکر شده در 427 ارسال

سکه: 9,496.30Ω

ارسال: #1
احساسات شما نسبت به شخصیت های آرتمیس فاول
هدف از ایجاد این تایپیک بیان احساسات شما نسبت به شخصیتای این کتاب است.
شخصیتای این کتاب

آرتمیس فاول:
باتلر:
هالی:
روت:
مالچ:
سول:
فلی:
اپل کوبویی:

می تونین شخصیت های دیگه ای رو هم وارد کنین.
اسپم هم نزنین!
امضای ادموند پونسی:

و در آنجا که سکوت است و سکوت است و سیاهی...

[عکس: 8d13cf26c4b4.jpg]

چقد ملت امضای منو می خونن و حرف گوش می کنن...
ینی الان شماره حساب بدم پول هم می ریزین به حسابم؟Hammer
30-01-2014 11:54 AM
بازدید از وبسایت این کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: Hermion , EhsaN , بوفچه
پاداوان
*

پست‌ها:90
اعتبار: 1
تشکر ها: 130
237 تشکر شده در 91 ارسال

سکه: 1,431.96Ω

ارسال: #2
RE: احساسات شما نسبت به شخصیت های آرتمیس فاول
ام یه ایرادی که می بینم اینه برخی شخصت های مهم تر نیومدن و مثلا آرک سول اومده؟؟؟؟؟/
آرتمیس: بد نبود. خوشم می اومد.... ولی به نظرم نابغه نبود فقط یه پسر باهوش با اطلاعات عمومی بالا بود خیلی از نقشه ها شانسی می گرفت. و اگه طرف کار دیگه ای انجام می داد کل نقشه می رفت هوا....
باتلر: وقتی پیر شد به نظرم فقط توی همون جلد نویسنده پیر بودنش رو رعایت کرده تو جلد های بعد تکون نخورده.
هالی: یکم زیادی رو مخ بود بعضی وقت ها و البته تصور درستی ازش نداشتم.
روت: از روت خوشم می اومد به نظرم هم خوب شخصیت پردازی شده بود.
مالچ: بهترین شخصیت داستان بود.....
سول: حالم به هم می خورد ازش....
فلی:هم خوب بود. از اون هم تصور درستی از قیافش نداشتم در واقع قیافه اش خیلی مبهم بود.
اپال کوبویی: خیلی زور زد نویسنده که بد نشونش بده ولی بیشتر شخصیتش مثل یه بچه کوچولو بود که اسباب ازی شو ازش گر فته باشن....خیلی بدجنش نمی شد.... راستش من توی جاهایی که اوپال عصبانی می شد یاد ضرب المثل فحش بچه صلواته می افتادم....:دی
30-05-2014 08:55 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: بوفچه
کارآموز جدای

پست‌ها:5
اعتبار: 0
تشکر ها: 4
12 تشکر شده در 5 ارسال

سکه: 82.95Ω

ارسال: #3
آرتمیس فاول:

من عاشقش بودم.خیلی باحال بود و کارایی که می کرد واقعا عالی بودن.شخصیتی داشت که من دوس دارم.درسته بعضی وقتا رو اعصاب بود ولی در کل شخصیت محشری داره

باتلر:

خیلی وفادار بود همین باعث شد ازش خوشم بیاد

هالی:

بعضی جاها واقعا کسی میشد که انتظارشو نداری واسه همین خیلی دوسش داشتم ولی بعضی جاها هم همش چرت و پرت میگف

روت:

زیاد ازش خوشم نمی یومد

مالچ:

اینم یکی از بهترین شخصیت های مجموعه بود که شخصیت دیگه ای نمی تونست جای اونو بگیره

سول:

بد نبود یه جورایی جالب نبود فقط شبیه شخصیت های تکراری که توی کتاب ها زیاد ازش استفاده شده

فلی:

ازش خوشم نمی یومد اصلا

اپل کوبویی:

اپل مثلا قرار بود شخصیت منفی باشه ولی من از اول تا اخر داستان احساس نکردم اون شخصیت منفی باشه یه جورایی مثل این بود که چندبار شکست خورده و خسته اس و می خواد از همه چی دست بکشه ولی چیزی اجازه نمیداد.

باتشکر

farron
امضای farron:

...i'm going to fight for as long as it takes
...give... what ever it takes
...even if it's my humanity

[عکس: fcee95cc7b4f.jpg]
31-05-2014 11:02 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: بوفچه , LizBeth
Blood Princess

پست‌ها:28
اعتبار: 0
تشکر ها: 19
91 تشکر شده در 29 ارسال

سکه: 726.96Ω

ارسال: #4
درووووووووووود

به به عجب تایپکیHammer

آرتمیس فاول:
اممم..در کل دو آرتمیس وجود داشت..یکیش اون خبیثه که من عاشقشم..یکیش اونی که داشت مهربون میشد که من زیاد ازش خوشم نمیاد..
در کل آرتمیس عالی بود..اولین شخصیت فانتزی که من دیدم که اصلا از بدنش برای جنگ استفاده نمیکرد..یعنی من کسایی رو می شناسم مثل پرسی،هری،الکس،اراگون که اینا همه از بدنشون استفاده میکردن و کمی هم از معزشون..اما آرتمیس تماما مغزی بود..همه در برابرش کم می آوردند..حساب شده عمل میکرد و با فکر جلو میرفت..

من عاشق این جور شخصیتام چون یه جورایی مرموز میزنن..

باتلر:
اممم..خوب..یک محافظ کامل بود از نظرم..با اینکه سنش هی زیاد می شد اما بازم اون عزم و اراده رو برای محافظت از رئئیش داشت..یه جورایی انگار به آرتمیس به چشم پسر خودش نگاه میکرد..تفکر

من واقعا عاشق این محکم بودن و اراده قویش هستم..شخصی که آرتمیس خیلی بهش تکیه کرد.خجالت

هالی:
خوب..اخلاق جالبی داشت..احساساتشو مخفی میکرد..به همه کمک میکرد..به حرف فرمانده گوش نمیداد و کاره خودشو میکرد..یعنی همیشه اون کاری که فکر میکرد درسته رو انجام میددا..هیچ وقت ناامید نمیشد...از تواناییاش بهترین استفاده رو میکرد و من خوشم میومد ازش..Blush

روت:
خوب..خیلی عصبی بود..حرف حرفه خودش بود..چمیدونم..فرمانده خوب و وظیفه شناسی بود..اما این دلیل نمیشه که این رفتارهارو داشته باشه..زیاد ازش خوشم نمی اومد..تفکر

مالچ:
با سلدا موافقم..این شخصیتیه که اصلا نمیشه جاش یکی دیگه رو گذت..توانایی هاش معرکن..با اینکه یک زندانی بود اما به ارتمیس و بکس خیلی کمک کرد..خیلیم بامزه و خنده دار بود..باوجود چندشیش..من واقعا دوسش دارم	پلک زدن

سول:
نظر خاصی در بارش ندارم..ازشم بدم میادخنثی

فلی:

با وجود اون اعتماد به سقفش و اون من منماش..ولی خعلی باحال بود به نظذم..چیزایی باحالی رو می ساخت و خیلی هم کمک کرد..به شخصه ازش خوشم میاد..

اپل کوبویی:

پووووفاین قدر وراج !زیادی وراج..زیادی خودخواه..زیادی از خود راضی..زیادی مزخرف..زیادی فکر میکرد زرنگه..بازمبگم؟اولین شخصیت منفور و بد کتابای فانتزی که من واقعا ازش متنفر بودمتفکر

با تشکر

Liz
امضای LizBeth:

ای دل من،گرچه-در این روزگار-

جامه رنگین نمی پوشی به کام،

باده رنگین نمی بینی به جام،

نقل و سبزه در میان سفره نیست،

جامت-از آن که می باید-تهی است،

ای دریغ از تو اگر چون گل نرقصی با نسیم!

ای دریغ از من اگر مستم نسازد آفتاب!

ای دریغ از ما اگر کامی نگیریم ازبهار.

گر نکوبی شیشه غم را به سنگ؛

هفت رنگش می شود هـفـتـاد رنـگ!
30-06-2014 01:58 AM
بازدید از وبسایت این کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: بوفچه
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

تــرجمـه شده توسط: Www.My-BB.Ir و iora.ir
قدرت گرفته از: MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Theme Design by امید کریم زاده

وب سایت طرفداران فانتزی ایران ، یکی از اولین سایت های ایرانی با موضوع ادبیات و ژانر فانتزی است که با هدف آشنایی نوجوانان و جوانان ایرانی با این گونه ادبی که در ایران به تازگی گسترش پیدا کرده است. این سایت در تاریخ بیست و نهم مرداد ماه سال 1388 شمسی برای بار دوم سیستم مدیریت محتوای خود را تغییر داد و بازگشایی شد و تمامی مطالب و آرشیو های سایت متعلق به بعد از تاریخ مذکور می باشد. این سایت از سال 1392 در آدر س http://fwi.ir/forum به فعالیت خود ادامه می دهد.