تاریخچه سایت طرفداران فانتری

به نام خدا

وب سایت طرفداران فانتزی ایران ، یکی از اولین وبسایت های ایرانی با موضوع « ادبیات و ژانر فانتزی » است که با هدف آشنایی نوجوانان و جوانان ایرانی با این گونه ادبی که در ایران به تازگی گسترس پیدا کرده است ، در تاریخ بیست و ششم خرداد ماه سال 1387 شمسی رسماً افتتاح گردید .

اما جرقه ها و ایده های ابتدایی طرح ریزی آن توسط مدیران اصلی سایت در پاییز و زمستان سال 1386 زده شده بود . این سایت از زمان افتتاح خود تا کنون فراز و نشیب های زیادی را پشت سر نهاده اما هیچ گاه از اهداف والای خود دست بر نداشته است و شعار خود را که « مرجع هواداران فانتزی ، علمی تخیلی و ژانر وحشت » است ، همچنان حفظ نموده و از آن حمایت می کند .

از دیگر اهداف سایت می توان به اطلاع رسانی دقیق و سریع در زمینه ادبیات گمانه زن ( فانتزی ، علمی تخیلی و ژانر وحشت ) از سراسر دنیا ، ایجاد یک فضا و جو مناسب و دوستانه برای تمامی طرفداران فانتزی و اعضای سایت ، بحث و بررسی و نقد درباره جدیدترین آثار ادبی جهان و نتیجه گیری جمعی درباره آنها ، نظرسجی مرجع از همه طرفداران ، نوشتن مقالات تخصصی در این زمینه ، برگزاری مسابقات بزرگ داستان نویسی و نمایشنامه نویسی و ترجمه در بین اعضای سایت ، انتشار مجلات اینترنتی مختص سایت ، انتشار پادکست خبری ( رادیوی اینترنتی ) سایت ، فعالیت هایی از قبیل داستان نویسی ، ترجمه آثار ادبی و دیگر فعالیت های متفرقه ، اشاره کرد .
این سایت در تاریخ بیست و نهم مرداد ماه سال 1388 شمسی برای بار دوم سیستم مدیریت محتوای خود را تغییر داد و بازگشایی شد و تمامی مطالب و آرشیو های سایت متعلق به بعد از تاریخ مذکور می باشد .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*