بایگانی ماهانه: آوریل 2014

ارائه فصول کتاب سریر شیشه ای 0: شمشیر آدمکش

18243700

فصل اول جلد صفرم از سری سریر شیشه ای در سایت طرفداران فانتزی قرار گرفت. نویسنده ی این کتاب سارا جی مس و مترجم آن علی دهقان می باشد. خلاصه داستان: سلائنا ساردوثین ترسناک ترین آدمکش آدرلان است. به عنوان عضوی از صنف آدمکش ها، وفاداری او به استادش، آدورین هامل تعلق دارد. سلاونا در این مجموعه داستان کوتاه پنج ... ادامه مطلب »

ارائه فصل بیست و چهارم کتاب قهرمانان المپ: خانه هادس

90544104757839172029

ترجمه فصل بیست و چهارم کتاب قهرمانان المپ4: خانه هادس در وبسایت طرفداران فانتزی قرار گرفت. مترجم این فصل آقای علی دهقان می باشد. برای مشاهده توضیحات و دریافت لینک دانلود به ادامه مطلب بروید     ترجمه فصل بیست و چهارم کتاب قهرمانان المپ4: خانه هادس در وبسایت طرفداران فانتزی قرار گرفت. مترجم این فصل آقای علی دهقان می ... ادامه مطلب »

جهان هنر نبرد 13: جرایم جنگی

19824385

کتاب جهان هنر نبرد 13: جرایم جنگی به نویسندگی کریستی گولدن در ششم می 2014 منتشر می شود. خلاصه کتاب: محاصره ارگریمار به پایان رسیده است. نیروهای اتحاد و هورد باید از گاروش هل اسکریم، یکی از منفورترین چهره های ازراث، از مقام او به عنوان جنگ سالار خلاص شوند. عطش او برای فتح شهر های ویران شده، تقریبا هورد ... ادامه مطلب »

سرزمینی مناسب قهرمانان

3314369

سرزمینی مناسب قهرمانان نویسنده: ریچارد کی مورگان ژانر: حماسی، قهرمانی، جادو خلاصه: سرباز مزودر و قهرمان سابق جنگ رینگیل اسکیاث، معروف به گیل، از خانواده اشرافی خود خسته شده است. اما وقتی مادرش اسم او را برای آزادی یکی از عموزاده هایش که به بردگی برده شده وارد می کند گیل می پذیرد. اما به زودی آشکار می شود که ... ادامه مطلب »

عصای سراپیس

ریک ریوردن دومین داستان بینابین پرسی جکسون و افسانه های کین را منتشر کرد. این داستان ملاقات سابینا کین با آنابث چیس را در برمی گیرد. ریک ریوردن اعلام کرده که برای چنین داستان های بینابینی هنوز برنامه دارد. این داستان همانند داستان بینابین قبلی، پسر سوبک در سایت طرفداران فانتزی ترجمه می شود. ادامه مطلب »

پادشاه

جلد دوازدهم مجموعه خنجر سیاه برادری، مجموعه پرفروش نیویورک تایمز، نوشته جی آر وارد چند روز قبل به چاپ رسید. داستان این کتاب از این قرار است که راث، فرزند راث، بعد از قرن ها پشت کردن به تخت سلطنت، سرانجام با کمک همسر محبوبش ردای پدرش را به تن می کند. اما تاج بر سر او سنگینی می کند. ... ادامه مطلب »

خلاصه و نقدی عامیانه از اندرگیم

Enders-Game-New-poster

  نویسنده و کارگردان  :Gavin Hood خلاصه: حدود 50 سال قبل(نسبت به زمان حال فیلم)موجوداتی شبیه به مورچه های غول پیکر بنام “فورمیک” به زمین یورش می برند که اگر حرکت شجاعانه میزر رکهام(بن کینگزلی)نبود آنها بر انسان ها چیره می شدند.فورمیک ها شکست خوردند اما از بین نرفتند و انسانها همواره ترس بازگشت فورمیک ها را در دل داشتند…. ... ادامه مطلب »