اخبار کتاب

skin game جلد پانزدهم درسدن فایلز

skingame_med

جلد پانزدهم درسدن فایلز نوشته ی جیم بوتچر در 27 می 2014 منتشر شد. هری درسدنن جادوگر شهر شیکاگو و عضو شورای سفید جادوگران و عضو گروه واردن ها سابقا که وظیفه اشون شکار وارلوک ها یا جادوگران سیاه است و جدیدا نگهبان زندانی قدیمی و پر از موجودات جادویی خفن که ازاد شدن آنها به معنای پایان دنیا است ... ادامه مطلب »

جهان هنر نبرد 13: جرایم جنگی

19824385

کتاب جهان هنر نبرد 13: جرایم جنگی به نویسندگی کریستی گولدن در ششم می 2014 منتشر می شود. خلاصه کتاب: محاصره ارگریمار به پایان رسیده است. نیروهای اتحاد و هورد باید از گاروش هل اسکریم، یکی از منفورترین چهره های ازراث، از مقام او به عنوان جنگ سالار خلاص شوند. عطش او برای فتح شهر های ویران شده، تقریبا هورد ... ادامه مطلب »

سرزمینی مناسب قهرمانان

3314369

سرزمینی مناسب قهرمانان نویسنده: ریچارد کی مورگان ژانر: حماسی، قهرمانی، جادو خلاصه: سرباز مزودر و قهرمان سابق جنگ رینگیل اسکیاث، معروف به گیل، از خانواده اشرافی خود خسته شده است. اما وقتی مادرش اسم او را برای آزادی یکی از عموزاده هایش که به بردگی برده شده وارد می کند گیل می پذیرد. اما به زودی آشکار می شود که ... ادامه مطلب »

پادشاه

جلد دوازدهم مجموعه خنجر سیاه برادری، مجموعه پرفروش نیویورک تایمز، نوشته جی آر وارد چند روز قبل به چاپ رسید. داستان این کتاب از این قرار است که راث، فرزند راث، بعد از قرن ها پشت کردن به تخت سلطنت، سرانجام با کمک همسر محبوبش ردای پدرش را به تن می کند. اما تاج بر سر او سنگینی می کند. ... ادامه مطلب »